Pardavėjo registracija | Pirkėjo registracija
Susisiekite su mumis:

8 657 61704

Rašykite info@rinkaplius.lt

lt
---- Pasirinkite ----

Naujienų archyvas

Vyksta karnavalo prekių išpardavimas.

VDNOWAS LT

2012 07 18
VDNOWAS LT
Iš pradžių buvo tik graži svajonė.... Nuvykti į tarptautinio šiaurietiškojo ėjimo mokymo įstaigų susivienijimo (VDNOWAS - Verband der Nordic Walking Schulen) mokymus Vokietijoje, kurio metodikomis grindėme šiaurietiškojo ėjimo idėjos kūrimą Lietuvoje nuo pat savo veiklos pradžios.

daugiau »

Kviečiame į sveikatingumo pusdienį

2012 05 30
Kviečiame į sveikatingumo pusdienį
Birželio 2 d. 9 - 13 valandomis visus kviečiame prisijungti prie sveikatingumo pusdienio Panemunėje! daugiau »

DĖMESIO! SVARBI ŽINIA PIRKĖJAMS!

2012 02 23
Norime priminti, jog užsisakyti patinkančią prekę mūsų puslapyje yra labai paprasta.

Registracijos forma yra nesudėtinga. Ją užpildę, pateiksite visus būtinus duomenis pristatymo informacijai. Užsiregistravę ir prisijungę (prisijungimo vardas – jūsų el. paštas, slaptažodis – jūsų sugalvotas) prie e. parduotuvės, įsidėkite prekę į prekių krepšelį ir toliau sekite nurodymus.

Kitas būdas – parašyti el. laišką adresu info@rinkaplius.lt. Jame turite nurodyti, kokią prekę išsirinkote. Jei yra galimybė rinktis - jos spalvą, dydį ir t. t. Taip pat parašykite savo kontaktinius duomenis: vardą, pavardę, pristatymo adresą, kontaktinį telefono numerį.

Ir paprasčiausias prekių užsakymo būdas – mobiliuoju telefonu 8 657 61704. Paskambinę pateiksite visą informaciją, reikalingą sėkmingam prekės užsakymui bei pristatymui.

Kilus neaiškumams, drąsiai susisiekite su mumis jums patogiu būdu – telefonu arba el. paštu.

RINKA PLIUS, UAB kolektyvas
Tel. nr.: 8 657 61704
El. paštas: info@rinkaplius.lt
daugiau »

Kalėdiniam šurmuliui artėjant...

2011 11 25
Nors dar gana anksti ir kai kuriuos žmones tai piktina, tačiau daugelis miestų ir prekybos centrų jau pasipuošę ir ruošiasi didžiausioms metų šventėms - Kalėdoms ir Naujiesiems Metams. Stengiamės neatsilikti ir mes - turime įvairių kalėdinių karnavalinių kostiumų, ruošiamės išpardavimui. Tačiau jo laukti ir delsti įsigyti nusižiūrėtą karnavalinį kostiumą tikrai nederėtų, nes kai kurios prekės buvo rezervuotos ar nupirktos jų net neįdėjus į elektroninę parduotuvę! daugiau »

Dėl atsiskaitymo per SEB banką

2011 10 20
Norime Jus informuoti, kad spalio 22 dieną bus vykdomi SEB banko informacinių sistemų profilaktiniai darbai, todėl sekmadienį – nuo spalio 22 d. 00.00 val. iki 16.00 val. (t.y. naktį iš penktadienio į šeštadienį) nebus galimybės naudotis SEB banko paslaugomis internetu ir mobiliuoju telefonu. To pasėkoje neveiks ir bank link paslauga.

Atsiprašome dėl galimų nepatogumų ir maloniai prašome reikalingas operacijas atlikti iš anksto.

Jei kiltų klausimų ar prireiktų pagalbos, kviečiame kreiptis į SEB banką telefonu 1528 (savaitgaliais 9-16 val.) arba el. paštu info@seb.lt.

CELIULITAS – DIŽDIAUSIAS MOTERŲ PRIEŠAS!

2011 09 13
Kaip žinia, celiulitas būdingas 85 – 98 proc. visų moterų. Ir visai nesvarbu, kokia Jūs esate: jauna ar sena, liekna ar stambi, turtinga ar ne. Pagrindiniai celiulito sukėlėjai: daugiau »

Anticeliulitiniai FarmaCell gaminiai: puiki itališka kokybė už prieinamą kainą!

2011 07 26
Norime Jums pristatyti puikius figūrą formuojančius, anticeliulitinius FarmaCell gaminius.
Įvairių ilgių šortukai, kelnės ir apatiniai marškinėliai FarmaCell yra pagaminti iš patentuotos “kvėpuojančios” mikromedžiagos, kurios unikalaus pynimo dėka atliekamas subtilus bet efektyvus masažas odai. daugiau »

PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ FACEBOOK PUSLAPYJE!

2011 01 05
Visus mūsų pirkėjus (ir ne tik) kviečiame tapti mūsų draugais Facebook socialiniame tinkle. Ten rasite aktualiausias portalo naujienas, sužinosite apie paskelbtas nuolaidas, gausite visą informaciją apie Jus dominančias prekes ir kt.

Esame įsitikinę, kad mūsų bendravimas taps greitesnis, patogesnis bei asmeniškesnis. Prisijunkite patys bei pakvieskite savo draugus!

Mus rasite adresu
http://www.facebook.com/Rinkaplius/ daugiau »

Pagaliau pavasaris!

2011 03 01
Portalas www.rinkaplius.lt sveikina visus savo draugus su pagaliau atėjusiu pavasariu ir primena, kad artėja Balandžio 1-oji - POKŠTŲ IR LINKSMYBIŲ DIENA! Kviečiame visus papasakoti, ką planuojate iškrėsti tą dieną savo artiemiesiems bei pažįstamiems :) Tai padaryti galite tapę mūsų draugais Facebook socialiniame tinkle adresu http://www.facebook.com/pages/Rinkaplius/170077643025095?v=wall. daugiau »

Artėja Valentino diena!

2011 02 02
Kaip žinia, vasario 14 - oji - Švento Valentino diena. Tikriausiai visi turime savų tradicijų, kaip ją sutikti: kas triukšmingame klube, kas jaukiame draugų būrelyje, kas dviese romantiškai. Vakarėlio paįvairinimui siūlome įvairius aksesuarus (velniukų, angelų, fėjų), kupidono lankus bei strėles ir kt.
Gerbiami vyrai, nepamirškite savo žmonų ar merginų! Atsidėkokite joms už meilę padovanodami seksualius naktinius!

Pagarbiai
Rinkaplius daugiau »

Naujos kartos efektyvios valymo priemonės

2011 01 28
Siūlome naujos kartos, labai efektyvias ir tuo pat metu ekologiškas valymo priemones. Tai ne tik puikiai valantys valikliai, jų sudėtyje nėra kenksmingų žmogui cheminių medžiagų. Nereikalingos jokios apsaugos priemonės!
Produktai su probiotikais („gerosiomis bakterijomis“) neturi analogų pasaulyje. Unikalus išradimas, sujungiant plaunančias priemones ir probiotikus, buvo užpatentuotas visose pasaulio šalyse kaip „Chrisal“ įmonės intelektinė nuosavybė. daugiau »

Sveikinimas švenčių proga

2010 12 23
Sveikinimas švenčių proga
Kiekvieni Naujieji Metai atneša naujus lūkesčius, naujas viltis, naujus tikslus ir idėjas. Sveikiname su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais Metais, linkime visa tai įgyvendinti.

Pagarbiai,
RINKAPLIUS, UAB kolektyvas

ARTĖJA VIENA GRAŽIAUSIŲ METŲ ŠVENČIŲ – KALĖDOS!

2010 12 01
Kur bepažvelgsi, visi jau pradeda ruoštis Kalėdoms bei Naujiesiems metams. Nesnauskite ir Jūs!
Internetinė parduotuvė „Karnavalas“ kviečia nusiteikti optimistiškai ir prisijungti prie besiruošiančių ir besipuošiančių būrio. daugiau »

RANKŲ DARBO STIKLO SUVENYRAI KIŠKIO METAMS

2010 11 29
2011-ieji pagal Rytų kalendorių yra Baltojo metalinio Kiškio (Katino) metai. Jie prasideda 2011 m. vasario 3 d. ir tęsiasi iki 2012 m. sausio 23 d.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti spalvingų suvenyrų – kiškių, 2011 metų simbolių. Tai puiki dovanėlė artimam kolegai, mylimam klasiokui ar mokytojui.
daugiau »

Forumas šiaurietiško ėjimo entuziastams

2010 07 23
Bendraudami su šiaurietiško ėjimo entuziastais pastebėjome, jog jiems labai patinka vaikščioti grupėmis. Sako, jog jiems taip drąsiau. Taigi nusprendėme sukurti forumą, kuriame kiekvienas, užsiimantis šia sveikatingumo forma, galėtų susirasti bendraminčių savo mieste, pasidalinti patarimais pradedantiems, papasakoti savo nuotykius, patirtus ėjimo metu.

Bendraukime, dalinkimės patirtimi. Kartu smagiau!
daugiau »

Ieškome tiekėjų!

2010 07 14
Internetinė parduotuvė www.rinkaplius.lt ieško tiekėjų. Jeigu Jūs esate didmenininkas, gamintojas ar įmonė, norinti ir siekianti reklamuoti bei realizuoti savo prekes, kreipkitės į mus. Esame pasiruošę platinti Jūsų prekes internetinėje erdvėje. Šiuo metu mus itin domima prekės, susijusios su sveikatingumo stiprinimu, sportu. daugiau »

AB "SEB" banko informacinis pranešimas

2010 06 22
Gerb. Klientai,

Liepos mėn. ilgąjį švenčių ir poilsio dienų savaitgalį, t. y. liepos 3–6 d., SEB banke bus diegiama nauja pagrindinė informacinė sistema, kuria teikiamos banko paslaugos ir valdomi verslo procesai. Dėl to laikinai nebus vykdomos kai kurios banko operacijos, bus keičiamas klientų aptarnavimo padalinių darbo laikas. daugiau »

Ar žinote, kur Jūsų vaikas dabar yra?

2010 06 23
Ar žinote, kur Jūsų vaikas dabar yra?
Elektroninėje parduotuvėje „Prekės vaikams“ atsirado naujas įrenginys – Tobe E-Track – vietos nustatymo įrenginys, suteikiantis galimybę žinoti, kur yra Jūsų vaikas realiu laiku.
Jeigu:
o pasitaiko taip, kad vaiko telefonas būna išjungtas ar ne ryšio zonoje;
o dedate pastangas, kad žinotumėte vaiko buvimo vietą;
o dėl nežinomybės kamuoja ne patys maloniausi jausmai;
- tai šis nedidukas Tobe E-track prietaisas išspręs Jūsų problemas.
daugiau »

Šiaurietiško ėjimo instruktorių mokymai

2010 06 14
Kviečiame registruotis į šiaurietiško ėjimo instruktorių mokymus, kurie vyks birželio 29d. Sveikatingumo centre „Energetikas“ Šventojoje (Kuršių tako g.1)

Mokymų programa yra parengta remiantis Vokietijos Nordic Walking draugijos mokymo instituto (VDNOWAS) metodika ir susideda iš teorinės paskaitos, praktinių užsiėmimų , filmavimo ir video analizės.
daugiau »

Sumažinome prekių pristatymo į namus kainas daugiau nei 20%!

2010 05 06
Norime Jus informuoti, jog sumažėjo prekių pristatymo kaina kurjeriu, Jūsų nurodytu adresu. Dabar kaina mažesnė nei pristatymo į artimiausią pašto skyrių.

Pasirinkę prekių pristatymą kurjeriu tikrai neapsiriksite. daugiau »

Portale www.rinkaplius.lt atsirado ortopedinių gaminių parduotuvė TONUS ELAST!

2010 04 12
UAB „Tonus elast“ – Latvijoje įkurta įmonė, lyderiaujanti medicininių elastinių produktų gamyboje. Jų asortimentas yra platus: nuo elastinių tvarsčių iki gaminių nėščioms moterims bei matinančioms mamoms. UAB „Tonus Elast“ gaminiai yra naudojami traumatologije, ortopedijoje, chirurgijoje ir sporto medicinoje. Šie produktai nepakeičiami, gydant venų išsiplėtimą bei reumatines ligas. Taip pat naudojami pooperacinei reabilitacijai bei po įvairių traumų. daugiau »

Parduotuvė Karnavalas kviečia smagiai papokštauti!!!

2010 03 22
Parduotuvė Karnavalas kviečia smagiai papokštauti!!!
Artėjančios Balandžio 1-osios proga parduotuvė "Karnavalas" Jums siūlo smagiai papokštauti.

Kategorijoje "pokštai" Jūs rasite smagių pokštų, kuriais galėsite smagiai nustebinti savo draugą/ę ar kolegą.

Be to, visiems pokštams, kurie pristatomi per 2 darbo dienas, parduotuvė "KARNAVALAS" suteikė ženklią nuolaidą.

Tad nesnauskite ir smagiai sutikite Balandžio 1-ąją!!! daugiau »

AB "SEB" banko profilaktikos darbai

2009 05 05
Gerbiami klientai,

Norime Jus informuoti, kad balandžio 25 dieną (sekmadienį) bus vykdomi SEB banko informacinių sistemų profilaktiniai darbai, todėl visą sekmadienį – nuo balandžio 25 d. 00.00 val. iki 24.00 val. nebus galimybės naudotis SEB banko paslaugomis internetu, telefonu ir mobiliuoju telefonu. To pasėkoje negalėsite tiesiogiai atsiskaityti už prekes per "SEB" banką.

Atsiprašome dėl galimų nepatogumų ir maloniai prašome reikalingas operacijas atlikti iš anksto.

Rinkaplius administracija daugiau »

RINKAPLIUS ATSIDARĖ NAUJA E. PARDUOTUVĖ - "SVEIKOS KOJOS"

2010 02 24
E. parduotuvė prekiaus "Bauerfeind" produkcija, t.y. medicininėmis kompresinėmis kojinėmis - sveikoms kojoms.

Sunkios ar ištinusios kojos vakare dažnai yra pirmieji venų silpnumo požymiai. Gera naujiena: pradėjus anksti gydyti, simptomus galima greitai pašalinti ir užkirsti kelią ligos plitimui. Tačiau tik nedaugelis kažką daro. Todėl venų problemos tapo viena didžiausių tautos ligų. Ja serga devyni iš dešimties suaugusiųjų, kas penkta moteris ir kas šeštas vyras serga chroniška forma.

Medicininės kompresinės kojinės - patogesnis kelias turėti sveikas kojas.

Daug judėjimo ir sveika gyvensena - geriausias vaistas siekiant išvengti chroniško venų nepakankamumo. Rizikos grupėms priklausantys žmonės ir asmenys, kuriems pasireiškia pirmieji venų nepakankamumo simtomai, turėtų dar daugiau judėti ir reguliariai mūvėti kompresines kojines. Kuo anksčiau, tuo geriau, nes progresavusių kraujagyslių pažeidimų vėliau nebegalima atitaisyti.

Bauerfeind produkcija, pagaminta naudojant naujausias technologijas, yra itin vertinama užsienio šalyse.

Šią produkciją galite įsigyti e. praduotuvėje sveikos_kojos. daugiau »

E parduotuvių alėja portale rinkaplius – subalansuota smulkiam verslui, bet puikiai tinka ir stambiesiems

2009 09 07
Šiuo metu vis dar tęsiama akcija, kurios metu Jūsų e parduotuvė kainuos tik 29 Lt per mėnesį. Ir jokių papildomų mokesčių.
Internetinei prekybai užimant vis svarbesnę reikšmę šiandieniniame gyvenime, sutinkame daug verslininkų, kurie gali pasiūlyti rinkai labai įdomių prekių ar paslaugų ir galėtų tuo puikiausiai internete prekiauti. Tačiau dažniausiai jie nebūna profesionaliai susipažinę su internetinės prekybos ypatumais, nėra perpratę elektroninės parduotuvės veikimo mechanizmo, todėl jiems patiems administruoti tokią e.parduotuvę yra ganėtinai sudėtinga. Dėl to jie dažnai nesiryžta pradėti prekiauti internete.
daugiau »

IŠPARDAVIMAS!

2010 02 08
Parduotuvė KARNAVALAS skelbia VALENTINO DIENOS IŠPARDAVIMĄ.

Su Valentino diena susijusioms prekėms yra taikomos 15-35% nuolaidos.

Taip pat artėjant UŽGAVĖNĖMS skelbiamas KAUKIŲ IŠPARDAVIMAS taikomos 15-25% nuolaidos.

PAKUBĖKITE PREKIŲ KIEKIS RIBOTAS!

Nuolaidos taikomos tik prekėms, kurios pristatomos per 2 darbo dienas.
daugiau »

Šiaurietiško ėjimo taurė

2010 01 11
Nordic Walking Style pirmą kartą Lietuvoje organizuoja varžybas šiaurietiško ėjimo taurei laimeti.Varžybos vykdomos 10 etapų kartu su ilgametes tradicijas turinčiomis Lietuvos bėgimo taurės varžybomis. Daugiau apie varžybų nuostatus ir etapinių ėjimų grafiką skaitykite: www.begimotaure.lt
Kviečiame visus šiaurietiško ėjimo mėgėjus aktyviai dalyvauti.Taip pat kviečiame norinčius pasimokyti ėjimo technikos - etapinių ėjimų vietose prieš varžybas dirbs mūsų instruktoriai.
Laukiame Jūsų klausimų ir pasiūlymų telefonu: +370 698 25819, el.paštu: nwst@rinkaplius.lt daugiau »

DĖMESIO!!! KARNAVALO PARDUOTUVĖS PIRKĖJAMS!

2009 11 11
DĖMESIO!!! KARNAVALO PARDUOTUVĖS PIRKĖJAMS!
Prekės, kurių pristatymo terminas 2 darbo dienos, tai yra tokios prekės, kurios iš karto po Jūsų užsakymo yra rezervuojamos Jums ir išsiunčiamos tą pačią arba sekančią darbo dieną.

Prekės, kurių pristatymo terminas 14 darbo dienų, tai yra prekės, kurios yra dar tik užsakomos iš užsienio specialiai Jums ir tuomet atvežamos Jums.

Informuojame, kad prekės, kurių pristatymo terminas yra 14 darbo dienų ir kurios bus Jūsų užsakytos iki 2009 m. gruodžio 14 d. ryto , bus užsakomos gruodžio 14 d. Šias prekės gausime gruodžio 18-21 dienomis ir tuoj pat išsiųsime Jums, Jūsų pasirinktu pristatymo būdu.

Taip pat užsakymus priimame el. paštu: karn@bpb.lt bei telefonais: 8 657 61705/ 8 657 61704/ 8 37 209870

Jei kartais ieškote specialios tematikos prekės, bet nerandate, rašykite mums. Mes Jums pagelbėsime, nes portale šiuo metu pateikta tik penktadalis galimų pasiūlymų.


Ruoškimės šventėms iš anksto... :)

LINKSMŲ ŠVENČIŲ!!!
daugiau »

NWStyle kaledinė akcija!

2009 11 30
Kaledų proga įprasta linkėti laimės ir sveikatos. Padovanokite Kalėdų proga savo artimiesiems sveikatos dovaną - šiaurietiško ėjimo lazdas.
Šiaurietiškas ėjimas (Nordic Walking) - labiausiai pasaulyje populiarėjanti sveikatingumo, aktyvaus laisvalaikio forma.

Nordic Walking Style skelbia Kalėdinę akciją - 20 proc. nuolaidą ėjimo lazdoms ir linki Jums būti sveikiems! daugiau »

NAUJIENA! www.rinkaplius.lt pasirodė pirmoji paslauga!

2009 09 25
Nordic Walking Style – specializuota šiaurietiško ėjimo parduotuvė – siūlo viską ko Jums reikia – lazdas, aksesuarus ir mokymus.

Šiaurietiško ėjimo mokymų metu dalyviai aprūpinami inventoriumi ir susipažįsta su pagrindiniais technikos elementais, konsultuojami lazdų pasirinkimo klausimais.

Mokymai organizuojami pagal išankstinę registraciją individualiai arba grupėse iki 10 žmonių.
daugiau »

Akcija tęsiasi - e parduotuvės nuoma dabar tik 29 lt per mėn

2009 08 03
Prekybos ir verslo centras internete www.rinkaplius.lt visiems verslininkams siūlo atsidaryti savo e parduotuves šiuo metu tik už 29 lt per mėn. Savo internetinę parduotuvę patys galėsite labai paprastai valdyti. Portalas nuomoja platformą Jūsų e parduotuvėms, užtikrina sklandų jų darbą, nemokamai konsultuoja visais e parduotuvių administravimo klausimais. Pastaruoju metu Rinkaplius e parduotuvėse – jau ne tik mažmeninė, bet ir didmeninė prekyba!

daugiau »

Galimybė prekiauti didmenomis – išskirtinis portalo Rinkaplius e parduotuvių privalumas

2009 07 31
Nuo šiol visi portale Rinkaplius registruoti pardavėjai savo e parduotuvėse gali taikyti ne tik mažmeninės, bet ir didmeninės prekybos būdus. Prekių kaina gali būti mažinama parduodant ar perkant didesnį jų kiekį , o taip pat perkant pakuotėmis. Tai labai patogu ne tik parduodantiems, bet ir perkantiesiems. daugiau »

Portalo Rinkaplius e parduotuvės „Pakuotės“ nauja paslauga ir akcija

2009 07 17
E parduotuvė Pakuotės pristato naują paslaugą. Dabar galite užsisakyti praktiškai bet kokios formos ir bet kokio dydžio pakavimo tarą (dėžes) iš gofruoto kartono (gofrokartonas, mikrogofra), o taip pat iš paprasto kartono. Galima užnešti ir vienspalvį ar spalvotą užrašą. Dėl minimalių užsakymų kiekių , kainų ir tiekimo sąlygų kreipkitės info@rinkaplius.lt arba tel. 865761705

Taip pat ši internetine parduotuvė šiuo metu vykdo pardavimo akciją kai kurioms populiarioms pakavimo dėžėms, parduodama jas ypač mažomis kainomis.

Gofruoto kartono dėžės (matmenys mm ir kainos Lt su PVM):

440x300x325 mm 1,70 Lt/vnt (labai tinka vynui)
310x220x250 mm 0,88 Lt/vnt
310x220x185 mm 0,80 Lt/vnt

Viską rasite portale www.rinkaplius.lt (grupė „Pakavimas,sandėliavimas“ arba tiesiogiai www.rinkaplius.lt/eshops/Pakuotes


Rinkaplius administracija
daugiau »

Kaip jau šiandien pradėti prekybą internete be jokių pradinių investicijų

2009 06 23
Prekybos ir verslo centras internete Rinkaplius kviečia Jus į seminarą “Kaip jau šiandien pradėti prekybą internete be jokių pradinių investicijų”. Parodysime kaip galite turėti savo e parduotuvę portale Rinkaplius ir visa gausi internete besilankančių potencialių pirkėjų bendrija galės matyti, grožėtis ir pirkti Jūsų prekes ar paslaugas.

Seminarai nemokami. Visiems atvykusiems į seminarą – dovanėlės ir išskirtinės sąlygos internetinei prekybai portale Rinkaplius.

Laikas: birželio mėn. 29 d. 17 val ir birželio mėn. 30 d. 17 val.

Trukmė: iki 1,5 val

Vieta: K. Petrausko g. 26 , Kaunas
(KTU regioninio mokslo parko 4 aukšto Konferencijų salė)

Vietų skaičius ribotas. Registruokitės telefonu 8 657 61705 arba el. paštu: info@rinkaplius.lt


daugiau »

Portalą Rinkaplius švedai pripažino vienu iš inovatyviausių 2009 metų projektų

2009 06 11
Vakar Vilniuje vykusiame renginyje „Swedish Business Awards 2009”, kuriame dalyvavo ir LR prezidentas Valdas Adamkus bei premjeras Andrius Kubilius , vyko aukščiausio lygio diskusijos apie šiuolaikinę verslo situaciją Lietuvoje bei pasaulyje, apie Švedijos ir Lietuvos verslo santykius bei jų ateities perspektyvas.

Taip pat renginyje atžymėtos kelios Lietuvos įmonės trijose nominacijose: greičiausiai auganti Švedijos įmonė Lietuvoje, labiausiai socialiai orientuota įmonė bei inovatyviausia 2009 metų įmonė.

Renginyje kalbėjusi Švedijos ambasadorė Lietuvoje Ulrika Cronenberg-Mossberg tarp trijų inovatyviausių Lietuvos įmonių atžymėjo prekybos ir verslo centrą internete Rinkaplius (www.rinkaplius.lt), kaip vieną inovatyviausių ir vertingų projektų, leidžiančių gamintojams ir kitiems verslininkams labai greitai ir be jokių pradinių investicijų pradėti prekiauti internete per portale Rinkaplius jiems jau paruoštas e parduotuves.

Elektroninės parduotuvės portale rinkaplius – paprastas valdymas ir naudojimas

2009 04 08
Sutinkame daug verslininkų, kurie tikrai galėtų pasinaudoti prekyba internete, gali pasiūlyti rinkai labai įdomių produktų ar paslaugų, taigi turi kuo internete prekiauti. Tačiau dažniausiai jie nebūna profesionaliai susipažinę su internetinės prekybos ypatumais, nėra perpratę elektroninės parduotuvės veikimo mechanizmo, todėl jiems patiems administruoti tokią e.parduotuvę yra ganėtinai sudėtinga. Dėl to jie dažnai padaro išvadą, kad prekyba internete ne jiems.

Mes siūlome išeitį – susikurti savo e-parduotuvę portale Rinkaplius. Čia tiek įsisteigti, tiek ir administruoti savo elektroninę parduotuvę (taip pat dar vadinama internetine parduotuve) yra labai paprasta. Taigi, mes padėsime Jums minimaliomis sąnaudomis ženkliai išplėsti savo verslo ribas, tapti žymiai labiau matomais rinkoje.

Pirmas žingsnis, kurį Jūs turite žengti – tai susisiekti su Rinkaplius administracija ir nurodyti kokiomis prekėmis ar paslaugomis norėsite prekiauti. Tai daroma tam, kad administratorius sukurtų naujas prekių grupes ir pogrupius, jeigu Jums tinkamų dar nėra sukurta. Gavę prieigą prie savo parduotuvės galite įsikelti logotipą, parduotuvės aprašymą ir įkėlinėti prekes. Jūs patys nustatysite prekių kainas, nuolaidas, jas aprašysite, nurodysite tiekimo terminus, sąlygas ir pan. Svarbu, kad vėliau neužmirštumėte pakoreguoti internetinėje parduotuvėje prekių kiekių ir kainų, na, o jeigu kokia tai prekė išimama iš asortimento, arba atsiranda nauja - neužmirštumėte atitinkamai pakoreguoti savo parduotuvės įrašų. Šias korekcijas galima susieti su Jūsų sandėlio programa, kad šis procesas vyktų automatiškai.

Štai ir viskas. Jau galite laukti pirkėjų. Juk jie prekes mato iškart, kai jas įkeliate į savo parduotuvę. Informaciją apie gautus užsakymus matysite savo kompiuteryje. Be to, mes Jus papildomai informuosime ir sutvarkysime visus prekės pristatymo reikalus, jeigu pirkėjas pageidaus, kad prekė jam būtų pristatyta. Jūsų pareiga – prekę pateikti laiku ir kokybišką.

Rinkaplius administracija

Elektroninės parduotuvės portale rinkaplius – paprastas valdymas ir naudojimas

2009 06 23
Sutinkame daug verslininkų, kurie tikrai galėtų pasinaudoti prekyba internete, gali pasiūlyti rinkai labai įdomių produktų ar paslaugų, taigi turi kuo internete prekiauti. Tačiau dažniausiai jie nebūna profesionaliai susipažinę su internetinės prekybos ypatumais, nėra perpratę elektroninės parduotuvės veikimo mechanizmo, todėl jiems patiems administruoti tokią e.parduotuvę yra ganėtinai sudėtinga. Dėl to jie dažnai padaro išvadą, kad prekyba internete ne jiems.

Mes siūlome išeitį – susikurti savo e-parduotuvę portale Rinkaplius. Čia tiek įsisteigti, tiek ir administruoti savo elektroninę parduotuvę (taip pat dar vadinama internetine parduotuve) yra labai paprasta. Taigi, mes padėsime Jums minimaliomis sąnaudomis ženkliai išplėsti savo verslo ribas, tapti žymiai labiau matomais rinkoje.

daugiau »

Konsultacijos besisteigiantiems e parduotuves portale Rinkaplius

2009 06 07
Matydami didelį susidomėjimą e parduotuvių steigimu portale Rinkaplius, mes pradedame specialias konsultacijas visiems norintiems atsidaryti savo e.parduotuves . Kalbėsime apie e parduotuvių steigimą ir valdymą. Bendraudami prie kavos puodelio, atsakysime į visus Jūsų klausimus, susijusius su e komercija, išnaudojant portalo Rinkaplius galimybes – prekybą per e parduotuves, dalyvavimą e aukcionuose, reklamavimąsi per portalo verslo įmonių katalogą ir pan.

Visos konsultacijos nemokamos.

Kviečiame atvykti birželio 18 d. 16 val. K.Petrausko g. 26, Kaune

Rinkaplius administracija
daugiau »

Užsiregistruokite į Šiaurietiško ėjimo mokymus

2009 06 05
Užsiregistruokite į Šiaurietiško ėjimo mokymus
RINKAPLIUS PRISTATO
Nordic Walking Style – naują prekinį ženklą su nauja produktų linija.Šiaurietiško ejimo lazdų ir kito lydincio inventoriaus ieškokite internetinėje parduotuvėje Nordic Walking Style.

Šiaurietiško ėjimo mokymai organizuojami kiekvieną trečiadienį 18 val. Draugystės parke Kaune. Susitikimo vieta – kavinėje “12 –ka kėdžių” V.Krėves pr.28a, Kaunas.

Būtina išankstinė registracija tel. 8 698 25819 arba el. paštu janina.bazeviciene@gmail.com daugiau »

Trys galimybės pasinaudoti portalo Rinkaplius elektronine parduotuve

2009 05 05
Mes jau minėjome, kad turėti savo e-parduotuvę portale Rinkaplius labai paprasta. Taip pat ir valdyti ją yra visiškai nesudėtinga, o tokios parduotuvės įsteigimas nieko Jums nekainuoja. Todėl esame įsitikinę, kad turėti savo e-parduotuvę portale Rinkaplius yra naudinga daugeliui verslininkų, kurie turi ką parduoti. Tačiau ne visi pardavėjai nori užsiimti elektroninės parduotuvės administravimu, nežiūrint visų jos privalumų ir paprasto valdymo.

Tokiems pardavėjams mes siūlome pardavinėti prekes portale Rinkaplius per mūsų administruojamą parduotuvę. Mes šiuo atveju patys įkelsime Jūsų prekes ir užsiimsime e-parduotuvės administravimu. Beliks tik susitarti dėl kainų, tiekimo terminų ir Jūsų prekės atsidurs internetinėje parduotuvėje, taigi taps visiems prieinamos be jokių Jūsų sąnaudų. Susisiekite su mumis ir pasinaudokite pasiūlyta galimybe.

Atskirais atvejais, kai prekės yra didelių matmenų ir svorio, kai jos gaminamos pagal užsakymus, kai jos nėra idealiai tinkamos prekybai per internetine parduotuve, portalo Rinkaplius e-parduotuvės ar aukcionai gali būti gera reklama Jūsų prekėms. Prekyba vyktų tiesiogiai iš Jūsų, o mes imtume simbolinį nuomos mokestį ir jokių komisinių. daugiau »

Portalo Rinkaplius elektroninė parduotuvė Karnavalas visiems pokštams balandžio pirmosios proga skelbia 20% nuolaidą

2009 03 21
Didžiausia portalo Rinkaplius e-parduotuvė Karnavalas visoms pogrupio „pokštai“ prekėms skelbia 20% nuolaidą. Taip pat analogiška nuolaida taikoma ir kai kurioms kitoms šios e-parduotuvės prekėms, kurios gali būti įdomios „melagio“ dieną. Daugelis prekių yra e.parduotuvės sandėlyje Kaune. Taigi, galite spėti balandžio 1-osios proga nustebinti draugus, nusipirkę šioje e-parduotuvėje šmaikščią dovanėlę ar suvenyrą. Gyvenkite linksmiau ir išradingiau!

Pagarbiai,
Rinkaplius Administracija
daugiau »

Pavasario akcija! Visą kovo mėnesį įsisteigusiems savo e-parduotuves portale Rinkaplius ir įkėlusiems ne mažiau 50 prekių – 50 Rinkaplius litų dovanų!

2009 03 08
Šiuo metu suteikiamos ypatingai palankios sąlygos pradėti internetinę prekybą portalo Rinkaplius internetinių parduotuvių tinkle. Tai labai paprasta. Susisiekite su mumis, praneškite, kokių prekių grupių ir pogrupių Jums reikia. Mes jas sukursime ir iš karto galėsite įkelti prekes, kurios taps visiems matomos. Įkėlusiems ne mažiau, kaip 50 prekių suteiksime 50 Rinkaplius litų dovanų. Šiuos litus galėsite naudoti portalo papildomoms mokamoms paslaugoms apmokėti: prekių talpinimas akcijose, banerių talpinimas ar kūrimas ir t.t.

Tiems, kurie nenori turėti portale savo parduotuvių, siūlome susisiekti su mumis. Mes galime Jūsų prekes ar paslaugas patys pardavinėti per portalo elektroninę prekybą. Beliks tik susitarti dėl Jūsų prekių kainų ir tiekimo sąlygų.

Rinkaplius administracija

Elektroninės parduotuvės portale rinkaplius – paprastas valdymas ir naudojimas

2009 03 07
Sutinkame daug verslininkų, kurie tikrai galėtų pasinaudoti prekyba internete, gali pasiūlyti rinkai labai įdomių produktų ar paslaugų, taigi turi kuo internete prekiauti. Tačiau dažniausiai jie nebūna profesionaliai susipažinę su internetinės prekybos ypatumais, nėra perpratę elektroninės parduotuvės veikimo mechanizmo, todėl jiems patiems administruoti tokią e.parduotuvę yra ganėtinai sudėtinga. Dėl to jie dažnai padaro išvadą, kad prekyba internete ne jiems.

Mes siūlome išeitį – susikurti savo e-parduotuvę portale Rinkaplius. Čia tiek įsisteigti, tiek ir administruoti savo elektroninę parduotuvę (taip pat dar vadinama internetine parduotuve) yra labai paprasta. daugiau »

Pristatome e-parduotuvę Karnavalas! Visoms prekėms - nuo 10 iki 22 % nuolaida!

2009 02 27
Viena pirmųjų portalo rinkaplius e-parduotuvių – elektroninė parduotuvė Karnavalas. Ji siūlo pirkėjams platų asortimentą karnavalui, vakarėliams ir įvairioms progoms skirtų drabužių, batų, aksesuarų, originalius juokingus pokštus ir šmaikščius niekučius. Čia visi, kurie mėgsta pramogas ir jumorą, turi vidinės energijos nepasiduoti laikmečio sunkumams, gali rasti labai įdomių prekių , nustebinti ar išsiskirti vakarėlyje ar per kokias tai šventes. daugiau »

Gera žinia: pirmosios elektroninės parduotuvės čia jau veikia!

2009 02 18
Portalo elektroninės prekybos sistemoje veikia pirmosios elektroninės parduotuvės. Visa eilė naujų partnerių, kurie planuoja artimiausiu metu pradėti prekiauti internete, irgi jau ruošiasi startuoti. Džiugu, kad jie pasirinko prekybą per portalą www.rinkaplius.lt. Mes įsitikinę, kad jų pasirinkimas teisingas. daugiau »

Norite praplėsti savo verslą?

2009 01 20
Praplėskite savo verslo galimybes susikurdami internetines parduotuves portale www.rinkaplius.lt. Didesnis skaičius potencialių klientų matys Jūsų produktus (su išsamiais aprašymais, nuotraukomis, instrukcijomis it t. t.) ir įsigys Jūsų prekių ar paslaugų. Registruokitės dabar.

Susisiekite su mūsų administratoriais el. paštu info@rinkaplius.lt arba tel. 8 37 209870 dėl vietos e - parduotuvei užsakymo ir prekių įkėlimo. Tai truks tik keletą minučių, nes visa parduotuvė jau paruošta naudojimui. daugiau »

Prekybos ir verslo centras internete

2008 12 02
RINKA PLIUS, UAB 2008 m. gruodžio mėn. atidarė internetinių parduotuvių centrą portale rinkaplius.lt. Čia įvairūs pardavėjai su savo parduotuvėmis teiks prekes ar paslaugas, o pirkėjai turės paprastą ir lengvą būdą visų pardavėjų pateiktas prekes matyti, lyginti, vertinti ir čia pat palankiausiomis sąlygomis pirkti.

Kiekvienam juridiniam ar fiziniam asmeniui, kuris nori ir turi kuo prekiauti, mes jau turime paruošę internetinę parduotuvę, kurią galės matyti ir iš jos pirkti bet kas apsilankęs portale rinkaplius.lt. Pardavėjas tik suteiks parduotuvei pavadinimą ir galės dėti prekes į “lentynas”, t.y. susikelti prekes į jau paruoštą internetinę parduotuvę. Tai galėsite atlikti bet kuriuo metu – internetinė parduotuvė neturi „išeiginių“ nei pardavėjui, nei pirkėjui. daugiau »

Visiems atviras įmonių katalogas Rinkaplius

2008 11 27
Žiniatinklio apimtis auga milžiniškais tempais. Automatinės paieškos sistemos vis dažniau pateikia nenaudingus atsakymus į užklausas. Vis sunkiau rasti išsamios informacijos apie įmonių veiklą, ypač apie naujai susikūrusių ar nedidelių biudžetų, bet geras idėjas ar produktus turinčias įmones. Tai smarkiai blogina verslo vystymąsi, bendradarbiavimą...

Jums yra siūlomas atviras visiems, pačių verslininkų kuriamas verslo imonių katalogas. Čia Jūs sukeliate informaciją apie savo įmonės veiklą daugiau »
Kalėdiniai kostiumai | Perukai | Karnavaliniai rūbai | Karnavaliniai drabužiai | Karnavalo kostiumai | Karnavaliniai kostiumai | Karnavalinis kostiumas | Helovinas | Helovynas | Helovino kostiumai | Tinklalapio struktūra
© rinkaplius.lt visos teisės saugomos.
lubinas.serveriai.lt

Vyksta karnavalo prekių išpardavimas.
Norėdami peržiūrėti prekes spauskite “TĘSTI”.

Išsirinkę prekes, jų numerius (KARN….) kartu su kiekiais, savo vardu, pavarde, adresu, tel. nr. persiųskite mums el. paštu uab.bpb@gmail.com. Mes Jums nedelsdami išsiųsime prekes. Sumokėti galėsite kurjeriui pristatymo metu. Priskaičiuosime 2,90 eur pristatymo mokestį už visą siuntinį nepriklausomai nuo prekių kiekio ir rūšies. Be pristatymo mokesčio galite prekes atsiimti Kaune, V. Krėvės pr. 28a (tel. 869834381).

Sėkmės renkantis. Spauskite „TĘSTI“ Šis skydelis pasirodys kiekvieną kartą renkantis kitą prekę. Taigi, jo informacijos išsisaugoti nebūtina.